Підготовка насіння до сівби

Терміни дозрівання врожаю і його кількісні показники безпосередньо залежать від якості насіннєвого матеріалу. Якісь насіння легко і без проблем дають дружні сходи, інші в обов’язковому порядку необхідно підготувати, і чим ретельніше Ви підготуєте насіння, тим буде вище схожість.

Це потрібно знати!

Відразу потрібно зазначити, що посів квіткових, а також городніх культур слід проводити свіжим насінням. У кожного виду рослин схожість змінюється по різному і може зберігатися в межах норми в діапазоні від одного до п’яти років. Так айстри зберігають схожість тільки протягом року, а ось рудбекії — всі п’ять років.

Зрозуміло що, схожість залежить і від умов в яких зберігається насіннєвий матеріал — скачки температури і вологість знижують показники схожості з кожним наступним роком. У зв’язку з цим переважно використовувати для посіву свіже насіння. Правда є винятки, наприклад, у випадку з огірками кращі результати спостерігаються при висадці 2-3-річного насіння. Це пов’язано з тим, що кущі огірків, пророслі з однорічного насіння, як правило утворюють велику кількість чоловічих квітів (пустоцвітів), внаслідок чого знижується врожайність.


 

Попередня обробка насіння визначає кількість і якість врожаю, знижує захворюваність рослин, прискорює появу сходів. Спосіб передпосівної обробки залежить від культури. Різні види підготовки насіння мають неоднаковий ефект: пробудження, активізацію біологічних процесів, зміна проникності оболонки насіння ... Дуже важливо дотримати черговість видів обробки і врахувати їх сумісність, щоб замість користі не нанести насінню шкоду. І не варто піддавати насіння всім доступним способам обробки! Стало популярним використовувати різні біостимулятори для замочування насіння.


 

За розміром насіння овочевих культур ділять на дуже великі (гарбуз, квасоля, кабачки, горох), великі (диня, огірок, буряк, редька), середні (капуста, томати, баклажани) і дрібні (морква, ріпа). Але навіть у однієї культури насіння може відрізнятися за розміром, а рівномірні сходи можна отримати лише при посіві однакових за розміром і масою насіння. Тому перед посадкою насіння калібрують - поділяють на великі і не дуже - і висівають їх окремо один від одного. Насіння огірків і томатів можна калібрувати по щільності, поміщаючи їх в 5%-ний розчин кухонної солі (50 г на 1 л води). Їм дають відстоятися і спливаюче насіння зливають разом з водою. Велике, осівше на дно насіння промивають від солі, розсипають тонким шаром на папері і підсушують.


 

Для збільшення схожості насіння і підвищення кількості жіночих квітів (особливо у гарбуза) застосовують їх прогрівання. Сухі насіння гарбуза, огірків, кабачків і патисонів розсипають шаром до 2 см і поміщають на 2-4 години в духовку або на плиту при температурі + 50 - + 55 ° С. Температуру при прогріванні підвищують поступово, а насіння помішують. Можна прогрівати насіння на печі в марлевих мішечках, перевертаючи їх кожні 30 хв. Насіння ріпи поміщають в щільно закриту банку і на 30 хв занурюють у воду з температурою + 50 ° С. Сухе насіння буряка для прогрівання розсипають на папері і поміщають на 2-4 доби біля батареї центрального опалення, періодично помішуючи. При прогріванні насіння в гарячій воді (при температурі + 50 - + 55 ° С), їх можна поміщати в термос з водою потрібної температури (отримати воду такої температури можна змішавши 1:1 кип'ятку і холодну воду).

Поділитись: